İletişime geç

Edit Template

YDS ve YÖKDİL Kamp / Hızlandırma Programı

YDS ve YÖKDİL Kamp Programımız ile amaçladığımız şey adayın sınavın beklentilerini karşılayacak pozisyona gelmesidir. Bunun için öncelikle sınavı anlaması gerekir. Bilinmesi gereken ilk konu ise, sınav bir bütün ve total puan olarak görünse de aslında birimlerden oluşan bir testtir. Yani aday total nete giden yolun soru tiplerinden geçtiğini görmelidir. Bu doğrultuda hedefini soru tiplerine paylaştırmalıdır. Biz de öğrencilerimize kamplarımızda bunu öğretiyor ve uygulatıyoruz.

YDS – YÖKDİL gramer bilgisinin yanı sıra teknik ve taktik bilgisi de gerektirmektedir. Hani iki şık arasında kalıp yanlış şıkkı işaretliyorsunuz ya, hah işte bunun nedeni taktik bilgisi ve pratiğine ilişkin eksikliktendir. Ala Dil Akademisi Online YDS ve YÖKDİL Kamp ile hızlandırma kampı yaparak sınava giden son virajı yumuşak almanızı sağlar. Taktik bilgisinin yanı sıra derslerde Akademik Makale analizleri de yapılarak sınava yönelik okuma-anlama çalışmalarına da yer verilmektedir.

Gramer, kelime ve skills soru tipleri olmak üzere üç kanaldan oluşan Online YDS – YÖKDİL Kamp sistemimiz, sınav taktik ve stratejileri ile kuşatılmakta ve güçlendirilmektedir.

YDS ve YÖKDİL Kamp programına dair detaylara gelecek olursak

• Kampımız daha önce YDS’ye ve YÖKDİL’e girmiş ve en az 30 puan almış öğrenciler için uygundur.

• Ders anlat bırak sistemine mesafeliyiz. Bu nedenle ödevlendirme, ödev takibi ve bireysel analizleri önemsiyoruz.

• Derslerin kaydını sınava girene dek sınırsızca ve defalarca izleyebilirsiniz.

• Derslerimiz tek yönlü ilerlememektedir ve salt konu anlatımından ibaret değildir. Mutlaka katılan öğrencilerimizle birlikte soru da çözüyor, eksik ve hataları anında tespit edip geribildirim veriyoruz. Bu noktada derse katılımınızı önemsiyoruz. Fakat saatlerin uymaması nedeniyle katılamayan öğrencilerimizi de dersleri dinledikten sonra takıldıkları noktalarda soru sormaları için cesaretlendiriyoruz. Çünkü better together!

NOT: Canlı derse katılım sağlayamayan ya da tekrar etmek isteyen öğrencilerimiz derslerin kayıtlarına erişim süreci boyunca ulaşabileceklerdir.

YKS – DİL, YDT Koçluk konusunda farklıyız!

Nasıl mı? Sadece program koçluğuna indirgenen sistemlere karşıyız. Yaptığımız şey öğrencinin hedefi ile arasındaki mesafeyi ölçümleyip en hızlı değilse de en sağlam şekilde varış noktasına ulaşmak. Bu noktada dışsal “hadileyen” bir koçluk sisteminden ziyade, öğrencinin içsel motivasyonunu geliştiren bir yaklaşıma sahibiz. Programına eksiksiz uyan öğrencimize, net artışı garantisini vermemizin ardındaki etmen de YKS – DİL sisteminin ne istediğini çok iyi bilmemizdir.

Tüm haklarımız saklıdır.

Çalışma Saatleri

All rights are reserved.

© 2024 aladilakademisi.com